JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

10 nejlepších pranků, které natočil Roman Atwood

Roman Atwood se bezpochyby řadí k těm nejpopulárnějším osobnostem na youtube, když se proslavil především díky svým mnohdy šíleným skrytým kamerám, které jen na jeho oficiálním kanálu nasbíraly přes 1.35 miliardy zhlédnutí. Dále prakticky každý den zveřejňuje vlogy nabízející náhled do jeho soukromí, čímž získal dalších více než 2.25 miliardy přehrání.

Kromě toho mu v dubnu vyšel film Natural Born Pranksters zaměřený právě na nachytávky v ulicích, které ho nejvíce proslavily. Na tomto snímku s ním spolupracovali další populární youtubeři jako Vitaly Zdorovetskiy známý jako VitalyzdTv nebo Dennis Roady. V tomto žebříčku se podíváme na desítku nejlepších pranků, které Roman Atwood zatím natočil.

10. místo: Útok paintballovou pistolí

Účelem skrytých kamer je velmi často co nejvíce šokovat. A v tomto videu na to šel Roman Atwood poměrně drsným způsobem. Rozhodl se totiž střílet auta z paintballové pistole, kterou měl samozřejmě bez barvy, to ale šokovaní majitelé nemohli vědět. Dočkal se tedy očekávaných rozzuřených reakcí.

9. místo: Močení na Ferrari

Pranků vyvolávající dojem močení na veřejnosti vznikla už celá řada. Roman Atwood má několik takových videí, když jedno se svým parťákem Dennisem Roadym natočil i v Egyptě u pyramid. Největší počet diváků (zatím téměř 25 milionů) si našlo video, kde chce potrestat majitele Ferrari, který svůj italský sporťák zaparkoval na místě pro invalidy.