JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

TOP10 nejvíce nepopulárních videí na YouTube

YouTube jakožto nejoblíbenější služba pro sledování nejrůznějších videí je také zdrojem zajímavých statistik popularity. Můžeme tak srovnávat počty sledujících jednotlivých kanálů, návštěvnost videí nebo jejich popularitu. A právě na oblíbenost, ale v negativním smyslu, je zaměřen tento žebříček.

Podíváme se na desítku videí s největším počtem negativním hodnocením. Jistou zajímavostí je také to, že se zatím právě deset videí ze všech dostalo přes hranici jednoho milionu záporných hodnocení…

10. místo: Ghostbusters – Official Trailer

Seznam youtube videí s největších počtem negativních hodnocení zahajuje upoutávka na předělávku filmu Ghostbusters u nás známého také jako Krotitelé duchů. Nápad na oživení hitu 80. let se ale neukázal jako šťastný. Film, ve kterém byly hlavní mužské role přeměněny na ženské, vzbudil spíše negativní ohlasy a to se projevilo také do hodnocení jeho upoutávky na youtube. Video získalo přes 40 milionů zhlédnutí a k tomu pár tisíc přes 1 milion palců dolů. Negativně jej ohodnotilo více než 77 procent hlasujících.

9. místo: Nicki Minaj: Anaconda

Devátá pozice mezi těmi nejnenáviděnějšími počiny na youtube patří jednomu z největších hitů oblíbené zpěvačky a rapperky Nicki Minaj. Skladba Anaconda bodovala i v hitparádách, když v prestižním týdenním žebříčku Billboard Hot 100 se nejlépe umístila na druhém místě.

Samotný videoklip na youtube našel přes 622 milionů diváků a z nich více než 2.7 milionu mu dalo palec nahoru. Nás pro tento žebříček ovšem více zajímá to, že negativně jej ohodnotilo přes 1.2 milionu diváků.