JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

TOP10 nejvíce nepopulárních videí na YouTube

2. místo: Call of Duty: Infinite Warfare Reveal Trailer

Nejrůznější statistiky ohledně youtube mají na předních místech zpravidla mnoho hudebních klipů, mezi které se sem tam vklíní nějaké jiné video. A právě toto je ten případ. Ukázka ke hře Call of Duty: Infinite Warfare, třináctému pokračování legendární série, vyvolala reakce, které asi nikdo nečekal.

Upoutávku ke hře, jejíž vydání je v plánu na začátek listopadu, si pustilo přes 33.5 milionu lidí, kteří ji dali více než 3.27 milionů palců dolů. Zajímavé je, že na palec nahoru kliklo pouze něco málo přes 500 tisíc uživatelů a tedy asi 86 procent hodnocení k tomuto videu bylo negativních.

1. místo: Justin Bieber: Baby

Nejnenáviděnější video celého youtube nejspíše mnoho lidí nepřekvapí. Je jím totiž videoklip hudebníka, který v posledních letech vyvolává u různých lidí úplně odlišné reakce. Písnička Baby byla prvním globálním hitem Justina Biebera a začátek všech emocí okolo jeho osoby.

Na úvodní singlu alba My World 2.0 se objevil také populární rapper a herec Ludacris. Za více než 6 let video k této skladbě na oficiálním youtube kanálu získalo zhruba 1.5 miliardy zhlédnutí a z nich přes 6.8 milionu lidí dalo klipu negativní ohodnocení.