JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

TOP10 nejvíce nepopulárních videí na YouTube

4. místo: Aruan Felix: Cortando o Botão do YouTube

O čtvrté místo na seznamu se postaral oblíbený brazilský youtuber Aruan Felix s videem, které pojmenoval Cortando o Botão do YouTube. A tedy něco jako „řezání youtube tlačítka“. Jednalo se totiž o to, že Aruan získal 100 000 odběratelů svého kanálu a za odměnu mu youtube poslalo stříbrné tlačítko jako ocenění.

Mladý Brazilec tuto trofej před kamerou rozbil a video následně zveřejnil. To samozřejmě vzbudilo negativní ohlas a celkem 2.2 milionu uživatelů tomuto počinu dalo záporné hodnocení. Hlasování palcem nahoru je zatím zhruba 610 tisíc a tedy negativní reakce toto video vyvolalo u 78 procent hlasujících. Prozatím si tento počin pustilo přes 22 milionu lidí.

3. místo: Rebecca Black: Friday

Na třetím místě mezi těmi nejméně oblíbenými videi se umístil klip Friday, který nazpívala a v půlce března 2011 zveřejnila Rebecca Black. Klip se začal velmi rychle šířit a získal nebývale negativní ohlas kritizující samotný text a také celkový pěvecký výkon. Ovšem je nutno říci, že celá produkce vyšla na skromné 4 tisíce dolarů.

16. června 2011, kdy video mělo 166 milionů zhlédnutí a 3.2 milionů palců dolů (88% ze všech hodnocení) bylo z youtube kvůli právním sporům s nahrávací společností smazáno. Nové nahrání proběhlo 16. září téhož roku a od té doby Friday získalo lehce přes 100 milionů zhlédnutí a přes 2.3 milionů negativních hodnocení. To znamená, že 79% hodnocení tohoto videa je záporných.