JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

TOP10 nejvíce nepopulárních videí na YouTube

6. místo: Jacob Sartorius: Sweatshirt

Šestou příčku zatím drží třináctiletý Jacob Sartorius s jeho debutovou skladbou Sweatshirt. Vzhledem k tomu, že tento videoklip byl na youtube umístěn zraje června tohoto roku, tak můžeme předpokládat, že má slušnou šanci se v budoucnu dostat minimálně o jednu pozici vpřed.

Sweatshirt si zatím získalo zhruba 31 milionů zhlédnutí a z toho něco přes 480 tisíc lidí video označilo pozitivně a více než 1.43 milionu mu dalo záporné hodnocení. Čili skoro 75 procent všech hodnocení tohoto klipu je negativních.

5. místo: PSY: Gangnam Style

Mezi videa s největším počtem disliků patří také hudební megahit Gangnam Style jihokorejského rappera, který si říká PSY. Zde je ale velký počet negativních hodnocení způsoben také tím, že se jedná o vůbec nejsledovanější video historie youtube.

Gangnam Style zatím nasbíral přes 2.6 miliardy zhlédnutí a z toho zhruba 1.6 milionu lidí klip ohodnotilo palcem dolů. Vzhledem k tomu, že video získalo také velký počet kladných hodnocení, tak ty záporné představují pouze něco málo přes 12 procent. Poměr negativních a pozitivních hlasů má tedy Gangnam Style ze všech klipů v žebříčku nejpříznivější.