10 nejlepších světových párty pláží

Čas letních dovolených a prázdnin je na obzoru a s blížícím se létem má mnoho lidí spojené také různé plážové párty. A právě na ty nejlepší pláže se nyní podíváme. Asi není žádným překvapením, že jednu z předních pozici obsadila vyhlášená Copacabana. To z českého pohledu je bezpochyby nejzajímavější chorvatská Zrce, kde se konají ty nejlepší evropské párty a festivaly.

10. místo: Super Paradise Beach, Mykonos, Řecko


Nabídka velmi zajímavých zájezdů na řecký Mykonos zde

Mykonos se řadí k těm nejoblíbenějším řeckým ostrovům, turisté ho mají rádi mimo jiné pro velké množství zachovalých větrných mlýnů, ale svůj věhlas získal především díky svému nočnímu životu. V tomto ohledu se řadí mezi ty nejvyhlášenější destinace ve Středozemním moři. Zdejší nejznámější pláží je Super Paradise Beach, kde v podstatě odehrává taková nonstop párty. Nejvíce to zde žije zhruba od půlky odpoledne až do rána.

9. místo: Cala Jondal Beach, Ibiza, Španělsko


Chcete se bavit na Ibize? Nabídka atraktivních a výhodných zájezdů zde

Španělská Ibiza je bezpochyby symbol nikdy nekončících párty a zástupy turistů z celého světa sem jezdí převážně z tohoto důvodu. Nezáleží jestli je den nebo noc, zábava na Ibize jede neustále naplno, ať už v klubech nebo na plážích. Zajímavých míst je zde opravdu hodně a k těm nejvyhlášenějším patří Cala Jondal Beach, kde se nachází i vyhlášený klub Blue Marlin, který přitahuje také mnoho známých osobností.

Stránky: 1 2 3 4 5