Deset nejlepších online her, které si zahrajete zdarma

Miliony hráčů každý den sedají ke svým počítačům a hrají nejrůznější online hry, ve kterých měří své schopnosti s lidmi z celého věta. K nejpopulárnějším žánrům se řadí různé budovatelské strategie nebo válečné akce, když mnohdy není třeba nic instalovat a je možné hrát rovnou z internetového prohlížeče. K narůstající popularitě těchto her přispívá také fenomén posledních let a to free to play distribuce nabízející hry zdarma s možností si za reálné peníze dokupovat různé vylepšení, která je většinou možné dosáhnout po delším čase i běžným hraním.

10. místo: Anno Online

Anno Online se řadí k populárním strategickým hrám, které si mohou hráči zahrát zdarma ve svých prohlížečích. Ve svém žánru se jedná o jednu z nejpovedenějších her a ze strany studia Ubisoft to byla sázka na správného koně. Hlavním cílem této MMO hry je postavit co nejrozsáhlejší středověké město a vést jej k co největšímu blahobytu a prosperitě. To vše v povedeném grafickém zpracování, které dokresluje celou atmosféru této budovatelské strategie. Anno Online si je možné zahrát zde.

9. místo: Big Farm

Big Farm, jak už napovídá sám název, se snaží hráči zprostředkovat život farmáře. Her podobného ražení je více, ovšem Big Farm se řadí k tomu nejlepšímu v daném žánru. To potvrzují také miliony hráčů z celého světa. Cílem hry je se starat o farmu, pěstovat rostliny nebo chovat zvířata. Na začátku hráč dostane zchátralou farmu, kterou je třeba zvelebit a udělat z ní prosperující podnik. S rozšiřováním farmy bude časem nutné najímat nové zaměstnance, o které se hráč musí náležitě starat, aby byli s prací spokojeni a podávali dobré výkony. Zážitku z hraní Big Farm napomáhá také líbivá grafika. Registrace do hry je rychlá a nic se neinstaluje, vše se odehrává v internetovém prohlížeči na webu bigfarm.goodgamestudios.com

Stránky: 1 2 3 4 5