JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

Desítka míst z celého světa na dokonalý relax

Potřebujete dokonale zrelaxovat tělo i mysl? Tak v tom případě jsou následující řádky právě pro vás. Představíme si desítku zajímavých destinací, které jsou jak dělané na dokonalý odpočinek. Zavítáme do exotických tropů, ale také do hor a podíváme se na jedno evropské jezero.

10. Maui, Havajské ostrovy


Chcete si užít nefalšovanou exotiku? Velmi atraktivní zájezdy na Havaj zde

Každý havajský ostrov nabízí svým návštěvníkům velmi pěknou podívanou a v případě Maui tomu není jinak. Mezi velké magnety na turisty patří místní sopka Haleakala, která je populární také proto, že nabízí velmi zajímavý pohled na východ slunce. Dále je zde možné navštívit národní park Iao Valley, který se řadí mezi ta nejmokřejší místa na světě. Na návštěvníky čeká také mnoho krásných pláží připravených na nonstop relaxování.

9. Aspen, Colorado


Nabídka zajímavých zájezdů a ubytování v USA zde

Jestliže hledáte to nejlepší místo pro zimní dovolenou na světě, tak Aspen bude jistě na předních místech žebříčku. Exklusivní coloradské středisko je synonymem luxusu a své zimní sídla zde má také mnoho známých osobností. Hlavním důvodem, proč se vydat na zimu do Aspenu jsou bezchybně připravené sjedzdovky, zdejší prostředí je vhodné také pro procházky přírodou a v létě se zde jde například raftovat.