JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

TOP 10: Nejpopulárnější celebrity na Facebooku

Různé značky, sportovní týmy, slavné osobnosti a spousta dalších mají své stránky na Facebooku, přes které komunikují s fanoušky. A tady je desítka těch nepopulárnějších celebrit, většina z nich jsou hudebníci, ale najdou se i dva zástupci filmové branže.

10. příčka: Linkin Park – 60 milionů fanoušků

Jedná se o jediné uskupení v žebříčku deseti nejsledovanějších celebrit na Facebooku. Populární americká skupina byla založena v roce 1996, od té doby prodala více než 60 milionů alb a získala dvě Grammy. Skladby z celkem pěti alb na Youtube zaznamenaly hodně přes miliardu zhlédnutí.

9. příčka: Will Smith – 62 milionů fanoušků

Populární americký herec a rapper se před více než 20 lety prosadil v hudební branži, poté následovaly úspěchy na obrazovkách, které odstartoval populární sitcom Fresh Prince. K jeho velké popularitě výrazně přispěly i hlavní role v kasovních trhácích Mizerové, Den nezávislosti a Muži v černém.

8. příčka: Lady Gaga – 63 milionů fanoušků

Stefani Joanne Angelina Germanotta, toto má napsané v dokladech jedna z nejpopulárnějších popových zpěvaček posledních let. Newyorská rodačka zažila masivní nástup ke slávě v roce 2008, kdy ji odhalil zpěvák Akon, který ji nabídl smlouvu se svým vydavatelstvím. A od té doby prodala přes 24 milionů alb, 125 milionů singlů a také získala 63 milionů věrných „Little Monsters“ na Facebooku.