JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

TOP10 youtube kanálů, které vás dostanou do formy

O vysportované postavě a skvělé fyzičce sní miliony lidí po celém světě, kteří pravidelně cvičí doma nebo v různých tělocvičnách a fitness centrech. Právě pro domácí cvičení lidé shánějí nějakou inspiraci. Dříve se této role zhostila různá předcvičená DVD, jejichž roli v posledních letech přebírají videa na youtube. Nejúspěšnější kanály se mohou pochlubit stovkami milionů zhlédnutí a nyní se podíváme na výběr deseti nejlepších napříč zaměření. Ve výběru nechybí kanály vhodnější spíše pro ženy i muže.

10. místo: POPSUGAR Fitness

POPSUGAR Fitness je součástí sítě projektů se zaměřením na ženy okolo webové stránky popsugar.com. Několikrát týdně aktualizovaný youtubový kanál přináší stovky videí obsahující cviky, návody a informace, které mohou pomoci ke snížení hmotnosti, lepší postavě a zdravějšímu životu. Díky velké zásobě obsahu si zájemci mohou podle své nálady a potřeb vybrat odpovídající cvičení, která jsou rozdělena do mnoha kategorií a jejichž kvalitu zaručují cvičitelé jako Anna Renderer. Prozatím kanál POPSUGAR Fitness nasbíral asi 600 tisíc odběratelů a přes 65 milionů zhlédnutí.

9. místo: ScottHermanFitness

ScottHermanFitness se už několik let řadí k těm nejpopulárnějším youtubovým kanálům se cvičením. Scott Herman se se svými diváky už od roku 2009 dělí o návody na správné cvičení všech částí těla a nechybí ani různé tipy ohledně zdravého stravování. Kromě toho Scott nabízí řadu dalších informací na webu muscularstrength.com, kde s lidmi například také diskutuje na fóru a pro případné zájemce dokonce nabízí konzultace přes Skype. Díky tomu všemu si na youtube získal přes 800 tisíc odběratelů a celkem více než 150 milionů zhlédnutí, která každým dnem narůstají, tak jako svaly jejich diváků.