TOP 10 nejlepších fotbalistů současnosti

4. místo: Franck Ribéry – FC Bayern Mnichov

Pro mnohé příznivce Bayernu Mnichov nebo francouzské reprezentace je Franck Ribéry tím vůbec nejlepším fotbalistou současnosti. V anketě Zlatý míč pro rok 2013 se umístil na třetím místě, což pro něj bylo celkem zklamání vzhledem k úspěchům, které za ten rok dosáhl.

Za jeho největší úspěch můžeme považovat to, že s Bayernem dokázal vyhrát poslední Ligu mistrů a dva ročníky před tím se probojovali do finále. To dělá z Bayernu podle mnoha odborníků ten nejlepší týmů na světě a velký podíl na tom mají výkony tohoto Francouze.

3. místo: Zlatan Ibrahimovic – Paris Saint-Germain

Švédská superstar rozhodně nepatří mezi hráče, kteří jsou věrní jednomu týmu po celou kariéru. Ze špičkových týmů už Zlatan vystřídal Juventus , Inter Milán, Barcelonu, AC Milán a momentálně obléká dres bohatého pařížského celku Paris Saint-Germain.

Jeden z nejlepších útočníků současnosti za svoje počínání na hřišti už dostal také mnoho cen, jedno z posledních takových ocenění bylo za nejlepší gól roku 2013, konkrétně za výstavní nůžky proti Anglii. Dále vyhrál také mnoho klubových trofejí, například francouzský superpohár s PSG.

Stránky: 1 2 3 4 5