10 nejlepších herních simulátorů

6. místo: Cities: Skylines


Vybudujte si město přesně podle svého nejlepšího gusta, je tu totiž hra v podání oblíbených Paradox Interactive! Budovatelská strategie, co byla vydána již v březnu 2015, je simulací města, kde si vyzkoušíte, jaké je to udržovat městskou pokladnu v černých číslech.

Starat se o co nejvyšší zaměstnanost populace a vyřešit problémy s dopravní situací – když jednu věc odbavíte, přichystá se hned nová. Počítá se i se znečištěním, k dispozici je i takzvaný sanbox mód. Díky modifikacím, které si tvoří i sami hráči a jichž bylo vydáno řádově na desítky tisíc, tu máme doslova a do písmene takřka neomezený simulátor.

5. místo: Football Manager


Fanoušci kopané, pozor. Tenhle kousek se objevuje nepřetržitě od roku 2005 a je stále lepší a lepší. Stát se alespoň na chvíli fotbalovým manažerem je sen každého malého kluka, právě díky tomuto hernímu simulátoru se může stát sen skutečností. Zahrajte si za FK Teplice, Manchester United nebo další z klubů vašeho srdce a získávejte tituly jako na běžícím pásu.

Propracovaný herní systém se dá zkoumat dlouhé hodiny, dokud nezjistíte, že už venku zrovna svítá. Realistické atributy pro hráče, bleskový update přestupů a možnost hádat se s vedením nebo nespokojenci v kádru – to vše, a ještě mnohem víc přináší série Football Manager.

Stránky: 1 2 3 4 5