10 nejlepších herních simulátorů

4. místo: Euro Truck Simulator


Hra, která se dostala na světlo světa již v roce 2008 a později přidala i své druhé pokračování. Euro Truck Simulator je realistickým ztvárněním života řidiče kamionu se vším všudy – musíte tankovat palivo, opravovat vozidlo, platit pokuty, a především převážet náklad v rámci kampaně, za což získáváte pomyslná eura.

Ve hře procestujete celou západní a střední Evropu, mimo jiné zavítáte do Amsterdamu, Paříže, Prahy nebo Vídně, ale vydáte se i do Španělska nebo Velké Británie. Zaměstnání najdete u vybraných fiktivních společností – od EuroGoodies po Tradeaux nebo Transinet. Samotné tahače pak mají reálné předlohy, ale jde o veskrze fiktivní značky.

3. místo: Train Simulator


Návyková hra, která poprvé spatřila světlo světa na jaře 2009 a od té doby se vydává každoroční vylepšená verze. S vláčky si můžete zajezdit i na méně frekventovaných českých tratích, ale klidně i na obrovských nádražích Frankfurtu a Londýna.

Česky sice bohužel hra nevyšla, ale máte možnost koupit si balíček přesně na míru – zajímají vás spíše americké, britské nebo německé národní dráhy? Vytvořte si vlastní trať, prožijte si unikátní scénáře a staňte se perspektivním přepravcem. Cestující vás brzy budou milovat a propršená sobota už určitě nebude tak nudná.

Stránky: 1 2 3 4 5