10 nejlepších herních simulátorů

2. místo: X-Plane


Hodně vousatá série leteckých simulátorů, který připravilo vývojářské studio Laminar Research. První verze byla na trhu už v roce 1993, dnes se už pokračuje jedenáctým dílem (vydání v březnu 2017) a zahrát si můžete třeba i z mobilu. Usednout do kokpitu desítek různých strojů, přistávat na sedmi stovkách letišť – od Číny po USA.

Doporučené nároky na PC jsou pro mnoho hráčů jistě doslova krvavé, 16 GB RAM a grafická karta s pamětí 4 GB, takřka sedmdesát gigabajtů volného prostoru a Inter Core i5. Za odměnu ale přijde precizní grafika a realistické ztvárnění řady měst a staveb. Snad jen škoda, že čeština není u hry vůbec k dispozici.

1. místo: Project Cars 2


Tento simulátor určitě zalahodí všem příznivcům rychlých kol. Užijte si motokáry i rallycross, realistické zpracování je zaručeno. Udělejte díru do světa a vyberte si z mnoha různých disciplín, počasí vám nebude vždy přát – ale pokud si s ním poradíte, už vás prostě nic nezastaví.

Takřka dvě stovky různých modelů aut, vypočítavá umělá inteligence. Po grafické stránce průměr, ale v oblasti řízení dokonale autentická hra. Ovšem pozor, kdo nikdy neseděl za volantem, asi by se měl podívat po něčem jiném, než je Project Cars 2.

Stránky: 1 2 3 4 5