JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

10 nejkrásnějších andílků Victoria’s Secret

8. místo: Heidi Klum


Německá modelka se narodila v Bergisch-Gladbachu nedaleko Kolína, je dcerou kadeřnice a ředitele kosmetické firmy. Kromě spolupráce s projektem Victoria’s Secret, kde se stala první německou protagonistkou v historii již v roce 1999, se proslavila také po boku značek McDonald’s, Volkswagen nebo H&M.

V roce 2011 uvedl časopis Forbes, že Heidi vydělává ročně až dvacet milionů dolarů. Jedna z nejslavnějších blondýn světa žila s Ricem Pipinem (manželství 1997 až 2002) nebo zpěvákem Sealem (2005 až 2012), s nímž má dva syny (Henry, Johan) a dceru (Lou). V roce 2008 získala 176 centimetrů vysoká modelka i americké občanství, zahrála si ve snímcích Zoolander nebo Yes, Dear.

7. místo: Lily Aldridge


Hnědooká bruneta Lily Aldridge se narodila v kalifornském městě Santa Monica, už v šestnácti poprvé reprezentovala značku Abercrombie & Fitch. Spolupráce se značkou Victoria’s Secret začala v roce 2009, Lily se objevila i v klipu Eminema nebo Limp Bizkit.

175 centimetrů vysoká modelka je od roku 2011 vdaná za frontmana rockové skupiny Kings of Leon Caleba Followilla, s nímž vychovává v Nashvillu dceru Dixie. Spolupracovala i s takovými magazíny, jako například Elle, Glamour nebo Marie Claire.