JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

10 nejkrásnějších andílků Victoria’s Secret

2. místo: Adriana Lima


Další z brazilských modelek se proslavila spoluprací nejen s Victoria’s Secret, ale také Maybelline nebo Kia Motors. Adriana Lima začala s profesionální kariérou už v patnácti, v roce 2012 se už stala čtvrtou nejlépe vydělávající modelkou roku s příjmem 7,3 milionu dolarů. Modrooká bruneta má předky i v Japonsku, Švýcarsku nebo také Indii.

178 centimetrů vysoká modelka byla vdaná za srbského basketbalistu Marka Jariče, s nímž se po pěti letech vztahu rozvedla. Má s ním dvě dcery, Valentinu a Siennu. Kvůli manželovi v roce 2009 dokonce žádala o srbské občanství, nicméně pokus to byl neúspěšný.

1. místo: Candice Swanepoel


Jihoafrická rodačka je v branži už od patnácti, v roce 2016 byla zařazena magazínem Forbes na osmé místo v žebříčku nejlépe vydělávajících modelek. Modrooká blondýna kromě Victoria’s Secret spolupracuje i se značkami Tommy Hilfiger, Michael Kors nebo Donna Karan.

Od svých sedmnácti let žije s o šest let starším Hermannem Nicolim, brazilským modelem, s nímž má dva syny. Je velkou kamarádkou Lily Aldridge nebo Elsy Hosk, svými kolegyněmi z oboru. Rodačka z Mooi River je 177 centimetrů vysoká, byla původně brunetou a objevila se i na titulní straně časopisu Vogue. A co míry? 84–59–88.