JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

10 nejkrásnějších andílků Victoria’s Secret

4. místo: Miranda Kerr


Australanka, jenž je manželkou amerického miliardáře Evana Spiegela, zakladatele populární sociální sítě Snapchat. Andílkem Victoria’s Secret se stala v roce 2007, už v následujícím roce se začala pravidelně objevovat v žebříčku nejlépe vydělávajících modelek časopisu Forbes. Rodačka ze Sydney si v dětství oblíbila motorky a rodeo na babiččině farmě.

Předtím, než se stala profesionální modelkou, studovala střední zdravotnickou školu. Proslavila se i díky tříletému manželství s Orlandem Bloomem, modrooká bruneta se podle svých slov zhlédla v buddhistickém učení, ačkoliv sama sebe označuje za křesťanku. Objevila se i v několika filmech a seriálech, například v HIMYM (Jak jsem poznal vaši matku) si zahrála sama sebe.

3. místo: Alessandra Ambrosio


Brazilská modelka Alessandra Corine Maria Ambrósio spolupracovala se značkou Victoria’s Secret mezi léty 2000 a 2017, v roce 2012 se dokonce umístila v žebříčku nejlépe vydělávajících ve svém oboru na šesté příčce – roční příjem 6,6 milionů dolarů je určitě úchvatný. Alessandra má italské a polské předky, poprvé se modelingu začala věnovat ve svých dvanácti a o dva roky byla poprvé v televizi, v národní soutěži Elite Model Look.

Ve stejné době podstoupila také kosmetickou operaci, která si poradila s vleklým problémem – odstávajícíma ušima. 175 centimetrů vysoká hnědooká bruneta má dvě děti s Jamiem Mazurem, s nímž se v březnu 2018 rozešla po desetiletém vztahu.