JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

10 nejkrásnějších andílků Victoria’s Secret

6. místo: Romee Strijd


Nizozemská modelka, která spolupracuje se značkou Victoria’s Secret od roku 2015. Proslavila se ale i veřejnou produkcí značek jako Calvin Klein, DKNY, Kenzo, Louis Vuitton nebo Prada.

Romee Strijd můžete sledovat i na vlastním YouTube kanálu, kde modrooká blondýna pravidelně zveřejňuje různorodá videa ze svého života. 181 centimetrů vysoká si ostatně rozumí i s dalšími sociálními sítěmi, třeba na Instagramu má přes tři miliony příznivců.

5. místo: Gisele Bündchen


Brazilka s výraznými německými kořeny, jak už ostatně napovídá dívčí příjmení. Modrooká bruneta Gisele Bündchen se proslavila i díky pětiletému vztahu s hercem Leonardem DiCapriem, v roce 2009 se provdala za hráče amerického fotbalu Toma Bradyho, s nímž má dvě děti (Benjamina a Vivien).

Jedna z nejbohatších supermodelek planety je držitelkou řady ocenění, spolupracuje se značkami jako Michael Kors nebo Christian Dior a v roce 2007 byla dokonce časopisem Time vybrána mezi stovku nejvlivnějších světových osobností. 180 centimetrů vysoká Gisele chtěla původně hrát profesionálně volejbal, ale soudě dle její letité úspěšné kariéry v modelingu, vybrala si nakonec lépe.