JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

Deset rychlých půjček, které je možné vyřídit online

Různé rychlé půjčky, které si je možné vyřídit pomocí internetu, jsou čím dále oblíbenější. Zpravidla se jedná o produkty umožňující získat menší částky z rozmezí několika tisíc korun se splatnosti několik týdnů. Na českém trhu existuje široká nabídka těchto produktů a v tomto seznamu se podíváme na deset z nich.

10. místo: COOL CREDIT

COOL CREDIT půjčka

Podrobnější informace o COOL CREDIT půjčce zde

COOL CREDIT je rychlá online půjčka bez ručitele do výše až 10 000 Kč. Možná výše půjčky je zde odstupňována, když nový klient může získat až 3 500 Kč, v další úrovni to je až 5 000 Kč, později až 7 000 Kč a nakonec je umožněno využít až 10 000 Kč.

Vzhledem k tomu, že COOL CREDIT má bankovní účty prakticky ve všech hlavních českých bankách, tak je obdržení peněz velmi rychlé. Od schválení půjčky to jsou řádově minuty. Splatnost půjčky je nastavitelná od 1 do 30 dní a tuto dobu je nadále možné ještě o dalších 30 dní prodloužit.

9. místo: Everyday+


Podrobnější informace o Everyday+ půjčce zde

Everyday+ půjčka umožňuje rychle a jednoduše získat částku z rozpětí od 100 Kč do 12 000 Kč. Využít tento produkt může každý občan České republiky starší 18 let s pravidelným měsíčním příjmem, bankovním účtem, emailovou adresou a mobilním telefonem.

Splatnost se nenastavuje, jako u jiných krátkodobých půjček v rozpětí týdnů, ale je pevně daná. Peníze je tak třeba vrátit do konce příštího měsíce. U Everyday+ dále existuje také možnost splácet formou měsíčních splátek.

Vzhledem ke svým vlastnostem bývá často používána jako taková půjčka před výplatou, když je možné ji považovat za jistou alternativu ke kreditní kartě nebo jednorázovým spotřebitelským úvěrům.