JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

Deset rychlých půjček, které je možné vyřídit online

2. místo: Credit Limit


Podrobnější informace o Credit Limit zde

Credit Limit půjčka je produkt od Ferratum Bank, který umožňuje si rychle a jednoduše půjčit až 25 000 Kč na cokoliv. V podstatě to funguje tak, že klient si určí limit od 2 000 Kč do 25 000 Kč a následně může čerpat libovolné částky až do zvoleného maxima.

Půjčené peníze je možné následně splácet formou minimální měsíční splátky, která je uvedena na faktuře. Tu klient dostane na email a také si ji může zobrazit ve svém zákaznickém účtu na webu Credit Limit. A dále je zde také možnost celkovou dlužnou částku zaplatit rovnou.

Nutnou podmínkou pro zájemce o tuto půjčku je minimální věk 21 let a občanství České republiky. Jako u jiných podobných produktů není nutné nikam chodit a vše je možné vyřídit bez dlouhého papírování z domu přes internet.

1. místo: Japonská půjčka


Podrobnější informace o Japonské půjčce zde

Japonská půjčka v minulosti známá jako ClickCredit se řadí k nejpopulárnějším způsobům, jak si obstarat menší částku v řádu tisíců ve velmi krátkém čase. Serióznosti tohoto produktu velmi pomáhá fakt, že je součást skupiny Home Credit.

Zájemci se zde v případě své první půjčky mohou půjčit až 10 000 Kč a poté tento limit vzroste až na 15 000 Kč. Japonská půjčka je dostupná se splatností 30 dní. Tento termín si je dále možné v případě nějakých komplikací posouvat o dalších 30 dní a to až na celkem 300 dní a tedy 10 splátek.

Jeden z hlavních rysů je, že každou půjčenou tisícikorunu klient přeplatí přesně o 33 korun. Prodloužení splatnosti o 30 dní pak stojí 49 Kč za každou půjčenou tisícovku.

Japonskou půjčku může získat každý s trvalým pobytem na území České republiky, kdo je starší 18 let. Schválení online žádosti zpravidla zabere několik minut a peníze jsou na účet klientovi odeslány ihned poté.