JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

Deset rychlých půjček, které je možné vyřídit online

8. místo: Emma’s Credit

Emma's Credit půjčka

Podrobnější informace o Emma’s Credit půjčce zde

Emma’s Credit půjčka patří k v dnešní době populárním půjčkám, které si je možné zřídit z domu pomocí internetu. Na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů je zde možné získat menší částku, když maximální možná půjčka je 7 000 Kč. Noví klienti si poprvé mohou půjčit až 3 000 Kč a minimální výše je nastavena na 500 Kč.

Podmínky jsou velmi podobné jako u konkurence. A tedy je nutné mít minimálně 18 let, být občanem České republiky, mít vlastní bankovní účet v ČR a také je nutné vlastnit mobilní telefon a emailovou adresu.

Emma’s Credit má stejně jako jiné krátkodobé půjčky dobu splatnosti v rozmezí několika týdnů. Zde si je možné zvolit termín 5 až 45 dní a v případě potíží si je možné za poplatek 70 Kč splatnost prodloužit. Poprvé o 30 dní, podruhé o 20 a každé další prodloužení o 10 dní.

7. místo: Kredito24


Podrobnější informace o Kredito24 půjčce zde

Kredito24 je velmi rychlá možnost, jak si půjčit libovolnou částku z rozpětí od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Stejně jako u konkurenčních půjček, tak i zde se doba splatnosti pohybuje v řádu několika týdnů. Zákazník si může zvolit termín z rozpětí 1 až 30 dnů.

Pro získání půjčky není nutné dokazovat příjem a dále se jedná o půjčku bez ručitele. Zájemcům tedy stačí vyplnit online žádost, držet se instrukcí a vyčkat na posouzení. To vše by mělo být otázkou několika minut. Požadované peníze jsou poté poslány obratem na bankovní účet klienta.