JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

Deset rychlých půjček, které je možné vyřídit online

6. místo: Fastfin

Fastfin půjčka

Podrobnější informace o Fastfin půjčce zde

Fastfin půjčka je další z řady nebankovních půjček, které je možné vyřídit z domu pomocí internetu. V tomto případě si je možné půjčit částku z rozmezí 1 000 Kč až 12 000 Kč. Pro nové zákazníky platí, že první půjčku do výše až 8 000 Kč mají zdarma. Takže vrátí tolik, kolik si půjčí.

Dobu splatnosti si je u této půjčky možné zvolit ze čtyřech možností, které jsou 7, 14, 21 nebo 28 dní. Vybraný termín pro vrácení peněz má vliv na celkovou cenu půjčky, když více dní se rovná větší přeplatek. Fastfin půjčku si je také v případě potřeby možné prodloužit.

Žadatel o půjčku musí být starší 21 let a mít trvalé bydliště v České republice, ale ne na městském úřadě. Dále je nutné vlastnit bankovní účet, mobilní telefon a také emailovou adresu. Zájemce o Fastfin půjčku nesmí být v exekučním řízení. Půjčka je bez ručitele.

5. místo: Zaplo


Podrobnější informace o Zaplo půjčce zde

Zaplo půjčka je rychlá možnost, jak získat až 20 000 Kč. Nejnižší možná částka je 1 000 Kč. Platí zde omezení, že nový zákazník může napoprvé získat až 8 000 Kč, při druhé půjčce až 12 000 Kč, při třetí až 16 000 Kč a při čtvrté může využít maximální limit 20 000 Kč.

Žadatelé o tuto půjčku si mohou v online formuláři na webu zvolit termín splatnosti v rozpětí 1 až 30 dní, když zvolená délka má vliv na konečnou cenu Zaplo půjčky. Platí, že čím delší doba splatnosti je zvolena, tak tím větší je konečná cena půjčky.

Pro získání je nutné splnit několik podmínek. Zájemce musí mít české občanství, minimální věk 18 let, být bezdlužný a také vlastnit účet v bance na území České republiky. Peníze na účtu je možné mít klidně i během několika minut po schválení, ale u některých bank může převod trvat až do druhého dne.