JenTop10.cz

Žebříčky a zajímavosti

Deset rychlých půjček, které je možné vyřídit online

4. místo: Ferratum


Podrobnější informace o Ferratum půjčce zde

Ferratum Micro půjčka se řadí k nejznámějším produktům svého druhu na trhu. Jedná se o velmi rychlou možnost, jak si půjčit částku z rozpětí 500 Kč až 10 000 Kč. Noví klienti si mají možnost službu bezplatně vyzkoušet, jelikož je jim nabízena půjčka až 9 000 až na 30 dní zdarma bez přeplatku.

Vyřízení půjčky zabere jen několik minut, vše je řešeno pomocí internetu. Rychlosti nahrává například i to, že žadatel zpravidla nemusí prokazovat svůj příjem. Klient by měl mít peníze na svém účtu ještě v den žádosti, ale může se stát, že převod bude trvat i déle.

Termín pro splacení si je možné zvolit z rozpětí 7 až 45 dní. Dále je zde také možnost si dobu splatnosti této Ferratum půjčky prodloužit na až 60 dní. Údaje potřebné pro vrácení půjčených peněz klient obdrží na faktuře, která mu přijde poštou

3. místo: Půjčka 7

Půjčka 7

Podrobnější informace o Půjčce 7 zde

Půjčka 7 je další z řady rychlých online půjček, které je možné vyřídit pomocí internetu během několika minut. Zájemci zde mohou získat částku z rozmezí 1 000 Kč a 15 000 Kč, ale pro nové klienty je zde omezení v podobě maximální půjčky 4 000 Kč.

Dobu splatnosti si u této krátkodobé půjčky je možné nastavit na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Termín pro splacení má vliv na konečnou cenu půjčky. Tyto informace už při vyřizování zobrazuje formulář na webu Půjčky 7. Splatnost si je dále možné také prodloužit o až dalších 28 dní.

Prvním krokem pro získání Půjčky 7 je vyplnění přehledné online žádosti. K jejímu posouzení a případnému schválení/zamítnutí by mělo dojít už během 15 minut. Úspěšnému žadateli jsou následně poslány peníze na účet.